Ankara Sincan Çatı Tamiri ve Çatı Aktarma Ustası

Milyonlarca kişinin yaşamakta olduğu Ankara’nın en büyük İlçelerinden biri de Sincan İlçesi. Yaşayan vatandaşların çok olması beraberinde sorunları da getirmektedir. Özellikle müstakil evlerin Sincan’da çok olması, çatı sorunlarının da fazla olmasını beraberinde getiriyor. Sincan’da çatı sorunu yaşayan vatandaşlar ise internet üzerinde çatı aktarımı ve çatı tamir ustalarını araştırmaya başladı.

Ada Dekorasyon olarak çatı sorunlarınızı, çatı aktarımlarınızı ve çatılarınızın düzenli bakımını en uygun fiyata ve en kaliteli hizmet ile sizlere sunuyoruz. Çatınızın eskidiğini düşünüyorsanız, çatının ahşap ve kiremitleri çürümüşse yapmanız gereken tek şey Ada Dekorasyonu aramak. 20 yılı aşkın geçmişimizle Sincan ve çevresinde çatı aktarım ve bakım işlerinin bir numarası olmayı sürdürüyoruz. Çatı aktarımı, çatı tamiri, çatı bakımı gibi tüm çatı işlerinde en uygun ve kaliteli adres Ada Dekorasyon.

Kış aylarının geride kalmaya başlaması ile çatınız rüzgar ve yağmurun etkisi ile hasar görmüş ve ahşaplar çürümeye yüz tutmuştur. Çürüyen ve küf tutan ahşaplar bir yerden sonra ağırlığı kaldıramayacak ve sizi daha büyük sorunlarla karşı karşıya getirecektir. Öte yandan küf tutan ahşaplar sizin ve ailenizin sağlığına da ciddi zararlar verebilmektedir. Bu sorunlardan kurtulmanızın tek çözümü ise aşağıdaki iletişim numarasından bize ulaşmak ve çatınızı Ada Dekorasyona teslim etmek olacak.

Akan, çürüyen çatılarınızı Ada Dekorasyona teslim edin. Deneyimli ustalarımız, işinin ehli ekibimiz ile çatı aktarımından çatı bakımına çatınızdaki tüm sorunları kısa sürede giderelim ve siz de evinizde huzurlu şekilde oturun.

Sincan’da yaşıyorsanız ve evinizin çatısını yaptırmak, çatı aktarımı yapmak, çatınızın bakımı yaptırmak istiyorsanız Ada Dekorasyon 7/24 sizin hizmetinizde. Bir telefonunuzla çatı işlerinizi halledelim.

SİNCAN ÇATI OLUK TAMİRİ – AKTARMA İŞLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN: ADA DEKORASYON: 05532672191

Ankara Sincan Çatı Tamiri ve Çatı Aktarma Ustası” için bir yorum

  1. Tamda aradiğım ustalık ve işçilik bu zamanda böyle çatı ustasi bulmak zor yaş itibari ile yaşlı olmasına ragmen eskilerin ustası hasan usta herkese tavsiyem

Bir cevap yazın